PROČ CHOVAT PM

Pyrenejský mastin je výborným společníkem do rodin s dětmi nebo na farmu. Narozdíl od některých plemen není psem jednoho pána, poslechne všechny, od dítěte, po babičku. Zvířata na farmě nehoní, slepice ani kuřata nedáví a skvěle vše živé ochrání před narušiteli - ať už čtyřnohými nebo dvounohými. Velmi dlouho narušitele varuje a zaútočí až v případě ohrožení jeho nebo jemu svěřeného zvířete nebo člověka.

                                PYRENEJSKÝ MASTIN

Vložte svůj text...

ADALYNE AVIAN STAR

"Leny" se u nás narodila 21.12.2011 ze spojení našich psů Quedo del Mostin a Ozi Farma Štěkot. Je to stále to umozlené štěně, jako když se narodila, ale při hlídání svěřeného prostoru je nekompromisní.

HDD 0/0

ACHILES AVIAN STAR

Achiles se u nos narodil stejně jako jeho sestra Leny 21.12.2011 ze spojení našich psů Quedo del Mostin a Ozi Farma Štěkot. Vzhledově se jako jedinný z vrhu velmi podobá právě Ozi.

HDD 0/0

Na klubové výstavě 19.10.2019 získal ocenění V1, CAC, BOS, Klubový vítěz!


NAŠI DALŠÍ HLÍDAČI

Na farmě máme i další pesany plemene PM:

Foto zleva:

Aaron Avian Star (aktuálně v jižních Čechách)

Adalyne Avian Star

Achiles Avian Star

Aileen Avian Star

QUEDO DEL MOSTIN

Toto umazlené "štěně" se narodilo 7.6.2009 v italském městě Lema v chovatelské stanice Mura Mileny. Je to velký pes ve vývinu a ještě stále roste. Je na něm ještě hodně vidět, že je mladý, ale hlídá dobře. S domácími by se stále mazlil. Má velice rád vodu, ale bohužel jen tu špinavou :-). Byl uchovněn k datu 7.12.2010.

Tituly:

Slovinský junior šampion, Rakouský šampion, Interchampion, Český šampion

Quedo nám bohužel 4.5.2019 odešel po zákeřné rychlé nemoci v nedožitých deseti letech... 

OZI FARMA ŠTĚKOT

Ozi se narodila v chovatelské stanici Farma Štěkot dne 21.4.2009. Přišla k nám ve svých dvanácti týdnech po úmrtí své tety Ifrey Farma Štěkot. Je to zvídavé "štěnisko", které musí být pořád v centru dění. Pořád by se jen mazlila nebo si hrála se svou opatrovnicí a zároveň babičkou Hejdy, též z Farmy Štěkot, která je u nás na hlídání. Skamarádila se jak s našimi kocoury, tak i s ovcemi. Je chytrá a učenlivá. Při hlídání domu a zvířat je hodně aktivní a ostrá, jako její otec Spike (Weurlan Big Ben). Hlídá společně s Hejdy a naším italským přírůstkem Quedem. Byla uchovněna k datu 13.11.2010. Bohužel byla při hlídání pastvin otrávena zlými lidmi.

HDD 0/0

Tituly:

Lucemburský junior šampion, Rakouský šampion, Interchampion

Ozi nám bohužel dne 28.12.2015 znenadání odešla kvůli ruce, která jí podala jed.

IFREY FARMA ŠTĚKOT

Ifrey Farma Štěkot je mohutná, 85 cm vysová fenka. Narodila se 24.11.2005. Její rodokmen lze najít v rubrice Rodokmeny. Ifrey, námi znavá Indy, je hravá, milá a přítulná, domácí zvířata miluje, ale při hídání svěřených lidí, majetku i prostoru je nekompromisní. Sama do útoku nejde, je-li napadena, tak jako všichni psi jejího plemene, bojuje udatně a šikovně. Výborná socializace od štěněčího věku, bezproblémový výcvik z ní učinily výborného společníka a kamaráda i aktivního hlídače celé rodině.

Tituly:

Klubový junior Champion, Chorvatský junior Champion, Český junior Champion, Interchampion, Rakouský junior Champion, Rakouský doppel Champion Klagenfurtu a Innsbrucku, Český Champion

Ifrey nám bohužel dne 22.7.2009 znenadání odešla ve věku nedožitých čtyř let na selhání srdíčka při zákeřné nemoci.....